Oferta

Banka

Masaż bańką chińską na wybraną partię 30min (k.32) 40 minut

Cena: 60 zł

REZERWUJ

Opis

Znana od tysięcy lat, jednak przez ekonomię i łatwość zastosowania, znów przeżywa swój rekonesans. Masaż bańką to idealna terapia wspomagająca podczas zabiegów antycellulitowych.


 Dla kogo jest przeznaczony?
Dla każdej kobiety, która dba o swoje ciało, ale nie może pozbyć się cellulitu.

Warto pamiętać, że cellulit jest zjawiskiem zupełnie fizjologicznym, a kobiety są bardzo poddatne na jego występowanie. Jest to defekt kosmetyczny, który występuje także u sportowców i osób szczególnie dbających o swój wygląd. Nie ma tu więc znaczenia, jak bardzo dbasz o swoje ciało, a to, jakie masz predyspozycje i nawyki.

 

Jakie ma działanie?
Podczas masażu wytwarzane jest podciśnienie. W jego wyniku następuje usunięcie powietrza z bańki i zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. Powoduje to intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Bańka chińska ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej.

Przed terapiami antycellulitowymi zawsze przeprowadzamy wywiad, tłumacząc dokładnie jakie mogą być dodatkowe przyczyny powstawania „skórki pomarańczowej”.
Masaże bańką chińską ZAWSZE łączymy z innymi rodzajami masażu, które zalecamy poniżej.

Przeciwwskazania:
Patrz tutaj.


Cena:
60 zł – 30 min
90 zł – 60 min


Do tego masażu sprawdzi się również:

Bezpłatna konsultacja z fizjoterapeutą

Masaż tkanek głębokich

Masaż lodem

Drenaż limfatyczny

Masaż podciśnieniowy (endomasaż)

Zabieg peelingujący

Zabieg antycellulitowy