Oferta

5d2 4825

Bezpłatna konsultacja z fizjoterapeutą (k.73) 20 minut

Cena: 0 zł

REZERWUJ

Opis

W naszym gabinecie rehabilitacyjnym wszystkie terapie poprzedzone są konsultacją z fizjoterapeutą. Na podstawie wywiadu, specjalistycznego badania oraz przeprowadzonych testów funkcjonalnych, ustalany jest indywidualny plan rehabilitacji w gabinecie i w domu.

Konsultacja z fizjoterapeutą pozwoli Ci na dostrzeżenie większej ilości przyczyn Twoich problemów, z którymi się do nas zgłaszasz. Wnikliwy wywiad i badanie kliniczne pomogą ustalić skuteczny plan rehabilitacji. Wyeliminujemy niekorzystne czynniki. Weźmiemy pod uwagę czynniki i choroby współistniejące, by efekty zaproponowanej rehabilitacji były jak najszybsze i najskuteczniejsze. W razie potrzeby fizjoterapeuta wskaże odpowiedniego specjalistę, do którego należy się zgłosić z danym problemem.

Jak wygląda konsultacja?
Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony wywiad oraz badanie funkcjonalne, które oceni aktualny stan dolegliwości i możliwości pacjenta. Tak dokładne badanie pozwoli na ustalenie planu i celu terapii.
Wskazane jest, by pacjent zabrał ze sobą wyniki wszystkich badań stanu zdrowia wykonanych w ciągu roku, nie tylko dotyczących aktualnie bolesnej części ciała.


Cena: bezpłatnie